HPHQCIV 3V 4Pairs/Set TV Backlight LED Strip Compatible with LG 49UF6400 LGE_WICOP_49inch_UHD/FHD_REV05 LG49UK6300PLB LG49LF5100-CA LG49UH6100
HPHQCIV
  • Order within 3 hours and 50 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Product Length550mm+444mmLGE_WICOP_49inch_UHD/FHD_REV05_A_150514LGE_WICOP_49inch_UHD/FHD_REV05_B_150514LGE-WICOP-49INCH-UHD-REV06-B-GAN01 1006A LGDApplicable TV modelsLG49UK6300PLB,LG49LF5100-CA,LG49UF6400-CA,LG49UH6100-CBLED Quantity5leds/PC+4leds/PCProduct Set4pairs/setLamp Bead Specifications3V&1W
Shipping and Returns
HPHQCIV.
HPHQCIV 3V 4Pairs/Set TV Backlight LED Strip Compatible w...