HLG-185H-24B Mean Well 187.2W 24V 7.8A Switching Power Supply MeanWell HLG-185H-24B
ENHANBILI
  • Order within 11 hours and 59 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • ManufacturerMEAN WELL
  • Temperature-40-80
  • Overall Consumption 187.2W
  • Humidity 0-95%
  • Net Weight 1.15Kg
  • Gross Weight1.3Kg
  • CertificationCE, FCC, RoHS
Shipping and Returns
EnhanBili.
HLG-185H-24B Mean Well 187.2W 24V 7.8A Switching Power Su...