HGUOPIE for Ebm papst R3G190-RB01-06 Centrifugal Fan 200~240VAC 44W 0.43A Cabinet Cooling Fans
HGUOPIE
  • Order within 3 hours and 26 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Condition: 100% new and good quality;
  • Model number :R3G190-RB01-06 Motor: M3G055-BD ;
  • Bearing: Ball bearing ;Type : Centrifugal Cooling Fan ;
Product parameter:
Model number: R3G190-RB01-06
Motor: M3G055-BD
Nominal voltage: 230VAC
Frequency: 50/60Hz
Speed: 2490min-1
Power: 44W
Current: 0.43A
Blade diameter: 190mm
Blade material: PP plastic
Package
fan*1
Shipping and Returns