HGUOPIE for Ebm papst R2E190-AO26-05 Centrifugal Fan 230VAC 58/75W 190MM Cabinet Fan
HGUOPIE
  • Order within 8 hours and 19 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Condition: 100% new and good quality;Application:Air purification fan/ Cabinet fan.etc;
  • Model: R2E190-AO26-05 Motor :M2E068-BF;Bearing Type:Ball;Fan size:190mm
  • Nominal voltage : 230 VAC;Frequency :50/60Hz;Speed :2500- 2700min-1 ;Power input: 58-75W ;Ambient temperature -25C-50;Starting current 0.40 A ;
Product parameter:
Type :FP-108EX-S1-B
Nominal voltage : 220VAC
Frequency :50/60Hz
Speed :2700-3100min-1
Power : 38W
Ambient temperature-25C-60C
Current 0.22A
Size:172x150x51mm
Package
fan*1
Shipping and Returns
HGUOPIE.
HGUOPIE for Ebm papst R2E190-AO26-05 Centrifugal Fan 230V...