HGUOPIE for Ebm papst K2S165-AA17-05 Axial Fan 230VAC 40/42W 2650RPM for Rittal Cabinet Fan
HGUOPIE
  • Order within 3 hours and 21 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Condition: 100% new and good quality;
  • Model :K2S165-AA17-05 ;Motor:M2S052-CA;Blade diameter 165mm;
  • Type: Axial Fan ;Blade material PA plastic;Valid for approval / standard :CE;
  • Nominal voltage : 230VAC;Frequency :50/60Hz;Speed :2650/2700min-1 ;Power : 40~45W ;Current:0.24/0.26A;Degree of protection IP20;
Shipping and Returns
HGUOPIE.
HGUOPIE for Ebm papst K2S165-AA17-05 Axial Fan 230VAC 40/...