HGUOPIE for Ebm papst D2E133-CI33-22 Centrifugal Fan 230V 133MM 190W Cabinet Cooling Fan
HGUOPIE
  • Order within 3 hours and 37 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Condition: 100% new and good quality;
  • Model number:D2E133-CI33-22;TypeCentrifugal Fan;
  • Fan Diameter:133 mm;Bearing type :Ball bearing;Valid for approval / standard :CE
  • Nominal voltage : AC 230V;Motor :M2E068-CF;Frequency :50/60Hz;Speed:1700/2100RPM;Power : 175/190W ;Ambient temperature : -25C-+35;Current: 0.77/0.84A ;Servie life50000h;Weight: 3.1kg;
Product parameter
Type :D2E133-CI33-22;
FanType centrifugal fan;
Nominal voltage : AC 230V;
Motor :M2E068-CF;
Frequency :50/60Hz;
Speed:1700/2100RPM;
Power : 175/190W ;
Ambient temperature : -25C-+35;
Current: 0.77/0.84A ;
Bearing:ball bearing;
Servie life50000h;
Weight: 3.1kg;
Package
fan*1
Shipping and Returns
HGUOPIE.
HGUOPIE for Ebm papst D2E133-CI33-22 Centrifugal Fan 230V...