Hertz HMR 20 Marine Digital Media Receiver with 1 Pair HEX Series HEX-65-M-TW 6.5" 4-Ohm Marine Coax Set - White
HERTZ
  • Order within 16 hours and 26 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Bundle includes: Hertz HEX Series HEX-65-M-TW 6.5" 4-Ohm Marine Coax Set - White, Hertz HMR-20 Marine Digital Media Receiver 2-zone Receiver 3" Color Display AM/FM/USB/Bluetooth, 50 W x 7
  • HEX-65-M-TW - Nickel-Plated Corrosion Resistant Terminals
  • HMR-20 - Customize the sound with 4 EQ preset created by Hertz audio engineer.
Shipping and Returns