Heavy Duty Connectors HDC-HE-016-1/2/3/4 F/M 16pin 16A Screw Connection 500V Industrial Rectangular Aviation Connector Plug(HDC-HE-016-2)
GFGJJKYTRD
  • Order within 15 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Surface treatment: silver plated
  • <1m ohm
  • Wiring form: screw connection
  • Screw tightening torque/test torque: 0.25Nm+
  • Wiringforms:screwfixing
Shipping and Returns
GFGJJKYTRD.
Heavy Duty Connectors HDC-HE-016-1/2/3/4 F/M 16pin 16A Sc...