GuuYebe BN96-45635A UN65NU6900 UN65NU6900F UN65NU7100F UN65RU7200F UN65NU7300F UN65NU6900FXZA V8N1-650SM0 LM41-00614A 45635A LED Backlight Strips for 65 inch TV Replacement Part
GUUYEBE
  • Order within 3 hours and 27 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • The price is for a full set and 2 pcs totally.Product information : Size(length):27.75in(705mm),Number of led beads: 54 per strip ,Each led bulb voltage: 3V, Package includes: 1 set = 2 pcs LED strip and with Double-sided adhesive paper on the back.