Gemini Sound GXP-T1500 All-Weather Portable Bluetooth PA Speaker System with RGB LED Party Lighting, 15" Woofer, Mic/Guitar Inputs, USB/FM Radio, Wireless Stereo Link, IPX4 Rating
GEMINI SOUND
  • Order within 8 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 1500W IPX4 WEATHERPROOF PA SPEAKER: Dominate the backyard BBQ or tailgate with professional audio. A high-efficiency Class-D Amp drives the 15 High-Excursion Woofer (500W RMS) for deep, thumping bass and clear vocalsbuilt tough to handle rain, splashes, and outdoor conditions.
Shipping and Returns