DIRECTNINE BASICS
  • Order within 16 hours and 29 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 1. Screen size: 3.5-inch screen handheld game console
  • 2. Suitable for R36S/R35S/RGB20S - 3.5 inch screen, handheld gaming consoles, etc.
  • 4. Packaging: comes with a small box to protect the screen protector.
Description:
Length: approx. 76 mm (3.00 inches)
Width: approx. 58 mm (2.28 inches)
Thickness: approx. 0.4 mm