FOREPANY Sliding Door Roller,Rollers Bearings, DR19C1L8 2Pcs Screw Pulley Bearing 6x19x6mm 626 M6*8 Doors and Windows Roller Mute Wheel Plastic Covered Bearings YIJIAN
FOREPANY
  • Order within 12 hours and 31 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Inner (d):6 mm; Outer (D):19 mm; Width (B):6 mm
  • Item Number:DR19C1L8
  • Step Width:1 mm
  • Outer Race: ; Screw:M6*8
Shipping and Returns