for ebm-papst M4Q045-CA27-04 Freezer Condenser Fan Motor, 115V AC Fan Motor Compatible with Qideyipe,0.45/0.5A 50Hz/60Hz 1550RPM,Refrigerator Cover Pole Motor M4Q045-CA27-04
IXGPUTS
  • Order within 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • The M4Q045~CA27-04 AC Fan Motor Features: Voltage : AC 115V; 115v~50Hz 0.50A 36/10W Input / Output) 1300r/min; 115v-50Hz 0.45A 34/9W Input / Output) 1550r/min; Service life: 40000h, Ambient temperature:-30C-40
  • M4Q045~CA27-04 motor comes with 4Pole 1Shaft Flange Mount Through Hole.
for ebm-papst M4Q045-CA27-04 Freezer Condenser Fan Motor
compatible with Qideyipe Refrigerator Cover Pole Motor M4Q045-CA27-04
The M4Q045~CA27-04 AC Fan Motor Features:
Voltage : AC 115V;
115v~50Hz 0.50A 36/10W Input / Output) 1300r/min;
115v-50Hz 0.45A 34/9W Input / Output) 1550r/min;
Service life: 40000h, Ambient temperature:-30C-40;
4Pole 1Shaft Flange Mount Through Hole.
Shipping and Returns