FEILUDE LED Strip Fit for LG Innotek DRT 3.0 55"_ A/B Type Rev01 55LB561V 55LB652T LC550DUE LG55LF5950 55LY320C 55LB5700 55LF6500
FEILUDE
  • Order within 3 hours and 49 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size (Length): 1152mm(A+B)
  • Number of LED beads: 11 for strip(A+B)
  • Every LED Lamp Voltage: 6V
  • Package include: 10 Strip(5*A+5*B)
Size (Length): 1152mm(A+B)
Every LED Lamp Voltage: 6V
Shipping and Returns
FEILUDE.
FEILUDE LED Strip Fit for LG Innotek DRT 3.0 55"_ A/B Typ...