FEILUDE LED Strip Fit for LG 42LB5800 42LB5700 42LF5610 42LB550V Fit for Innotek DRT 3.0 42 A/B 6916L-1709B 6916L-1710B 1709A 1710A
FEILUDE
  • Order within 3 hours and 19 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Adopt adhesive and flexible strip design, which can be pasted on any dry and flat surface
Backlight TV fit for LG Innotek DRT 3,0 42"
Set of slats (8 pcs.)LED TV light fit for LG Innotek DRT 3,0 42 "A-B type, 42 a type, B type (8-6v 825mm)
The kit includes:-4 slats fit for LG Innotek DRT 3,0 42 "_ a type (A-type)-4 straps fit for LG Innotek DRT 3,0 42 "_ B type (B-type)
Replacement, similar to the backlight:
Innotek DRT 3,0 42 "_ type 6916l-1709a/42 "_ B type 6916l-1710a Innotek DRT 3,0 42 "_ a type 6916l-1709b/42" _ B type 6916l-1710b Innotek DRT 3,0 42 "_ type 6916l-1956e/42" _ B type 6916l-1957e Innotek DRT 3,0 42 "_ a type 6916l-1956a/42" _ B type 6916l-1957a fit for LG
Hub:
Backlight of The Matrix (panel):
Characteristics of:
arking: fit for LG Innotek DRT 3,0 42 "_ a type, 42" _ B typeTotal rod length (A + in): 825mm
The length of the strapA: 400mm
The length of the strapIn: 425mm
Shipping and Returns