LED Backlight Strip Fit for LG 50" TV 50LB5620 LC500DUE FG A4 A3 A2 A1 M4 M3 M2 M1 P2 Fit for Innotek DRT 3.0 50" 50LF6000 50LB650V 50LB6300
FEILUDE
  • Order within 3 hours and 49 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size (length): 1030mm (A + B)
  • Number of LED lamp beads: 9 pcs each (A + B)
  • Voltage of each LED light: 6V
  • The package includes: 10 LED strips (5 * A + 5 * B)
If you are unsure of the model number, please provide a photo of the TV nameplate and we will send you a compatible link.Product descriptionSize (length): 1030mm (A + B)Number of LED lamp beads: 9 pcs each (A + B)Voltage of each LED light: 6VThe package includes: 10 LED strips (5 * A + 5 * B)
Shipping and Returns
FEILUDE.
LED Backlight Strip Fit for LG 50" TV 50LB5620 LC500DUE F...