FEILUDE LED Backlight Strip 8 Lamp Fit for Sony 65" TV KDL-65W850C Kdl-65W859C KDL-65W855C 80908 E213009 650TV02 CX-65S03E01-2B774-0-A-573
FEILUDE
  • Order within 8 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size (Length): 710mm
  • Number of LED beads: 8 for strip
  • Every LED Lamp Voltage: 3V
  • Package include: 1set=16pcs LED Strip
  • Adopt adhesive and flexible strip design, which can be pasted on any dry and flat surface
Shipping and Returns
FEILUDE.
FEILUDE LED Backlight Strip 8 Lamp Fit for Sony 65" TV KD...