FEILUDE LED Backlight Strip 40 LED Fit for Samsung 55" TV UE55NU7300U UN55NU7300 Un55NU7090 HG55NJ678U UE55NU7120 UN55NU6950 UN55NU71(2set 4pcs)
FEILUDE
  • Order within 8 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • .Size (Length):597mm
  • .Number of LED beads:40 for strip
  • .Every LED Lamp Voltage:6V
  • .Package include:1set=2 pcs LED Strip(R+L)
  • Adopt adhesive and flexible strip design, which can be pasted on any dry and flat surface
.Size (Length):597mm
.Every LED Lamp Voltage:6V
Shipping and Returns
FEILUDE.
FEILUDE LED Backlight Strip 40 LED Fit for Samsung 55" TV...