Fan for E1225H24B 24V 0.24A 5.76W 3100RPM 119.4CFM 40DB 120X120X25MM 2-Wire Cooling Fan
BEAUTYRANKLE
  • Order within 3 hours and 43 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Product Description
Model: E1225H24B
Voltage: 24V
Current: 0.24A
Power: 5.76W
Rotating Speed3100RPM
Air volume: 119.4CFM
Noise: 40DB
Size: 120X120X25MM
Shipping and Returns
Beautyrankle.
Fan for E1225H24B 24V 0.24A 5.76W 3100RPM 119.4CFM 40DB 1...