EXVIST
  • Order within 7 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Features
880MHz, Memory 128~256MB, Flash 16~32MB;
High-speed network port, 1x Gigabit WAN, 1x Gigabit LAN Support 12-48V DC wide voltage power supply;
Interfaces
WAN: 1x Gigabit WAN Port
LAN: 1x LAN Ports(10M/100M/1000M Adaptive MDI MDIX Port)
SIM Card Slot: 1x Drawer SIM Card Slot, Supports SIM/UIM Card in 1.8V/3V
Reset: 1x Reset Button
5G Antenna Ports: 4x 4G/5G Antenna, Impedance 50 Ohms, SMA Internal Hole Interface;