elecsung 27inch Smart Mirror Bathroom TV 1080P IP66 Waterproof Android 11.0 System with Integrated HDTV(ATSC) Tuner, Built-in Speakers, Wi-Fi and Bluetooth,HYM27A-TBLS11018,Model 2024
ELECSUNG
  • Order within 8 hours and 36 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Dimension and installation - Unit Size : 627W x 387H x 46.5D mm/24.7"W x 15.2"H x 1.83"D , recess dimensions for In-wall: 453W x 240H x 24.1D mm/17.8"W x 9.5"H x 0.95"D . Can be easily recessed or surface mounted with bracket included. Installation instruction please refers to the last picture.
Shipping and Returns
elecsung.
elecsung 27inch Smart Mirror Bathroom TV 1080P IP66 Water...