EKENA MILLWORK
  • Order within 15 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 72"W x 18"H x 1"P (6/12) Pitch Turner Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 72 in. Width x 1 in. Depth x 18 in. Height x 6/12 Pitch