EKENA MILLWORK
  • Order within 12 hours and 40 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 72"W x 15"H x 1"P (5/12) Pitch Turner Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 72 in. Width x 1 in. Depth x 15 in. Height x 5/12 Pitch