EKENA MILLWORK
  • Order within 12 hours and 32 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 72"W x 12"H x 1"P (4/12) Pitch Artisan Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 72 in. Width x 1 in. Depth x 12 in. Height x 4/12 Pitch