EKENA MILLWORK
  • Order within 15 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 60"W x 20"H x 1"P (8/12) Pitch Bordeaux Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 60 in. Width x 1 in. Depth x 20 in. Height x 8/12 Pitch