EKENA MILLWORK
  • Order within 15 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 60"W x 15"H x 1"P (6/12) Pitch Florence Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 60 in. Width x 1 in. Depth x 15 in. Height x 6/12 Pitch