EKENA MILLWORK
  • Order within 9 hours and 21 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 60"W x 10"H x 1"P (4/12) Pitch Artisan Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 60 in. Width x 1 in. Depth x 10 in. Height x 4/12 Pitch