EKENA MILLWORK
  • Order within 4 hours and 3 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 48"W x 22"H x 1"P (11/12) Pitch Turner Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 48 in. Width x 1 in. Depth x 22 in. Height x 11/12 Pitch