EKENA MILLWORK
  • Order within 15 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 48"W x 18"H x 1"P (9/12) Pitch Turner Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 48 in. Width x 1 in. Depth x 18 in. Height x 9/12 Pitch