EKENA MILLWORK
  • Order within 15 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 48"W x 16"H x 1"P (8/12) Pitch Bordeaux Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 48 in. Width x 1 in. Depth x 16 in. Height x 8/12 Pitch