EKENA MILLWORK
  • Order within 12 hours and 39 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 48"W x 12"H x 1"P (6/12) Pitch Bordeaux Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 48 in. Width x 1 in. Depth x 12 in. Height x 6/12 Pitch