EKENA MILLWORK
  • Order within 14 hours and 37 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 48"W x 10"H x 1"P (5/12) Pitch Bordeaux Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 48 in. Width x 1 in. Depth x 10 in. Height x 5/12 Pitch