EKENA MILLWORK
  • Order within 12 hours and 40 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 48"W x 8"H x 1"P (4/12) Pitch Artisan Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 48 in. Width x 1 in. Depth x 8 in. Height x 4/12 Pitch