EKENA MILLWORK
  • Order within 15 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 36"W x 21"H x 1"P (14/12) Pitch Turner Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 36 in. Width x 1 in. Depth x 21 in. Height x 14/12 Pitch