EKENA MILLWORK
  • Order within 12 hours and 39 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 36"W x 18"H x 1"P (12/12) Pitch Artisan Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 36 in. Width x 1 in. Depth x 18 in. Height x 12/12 Pitch