EKENA MILLWORK
  • Order within 4 hours and 3 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 36"W x 15"H x 1"P (10/12) Pitch Artisan Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 36 in. Width x 1 in. Depth x 15 in. Height x 10/12 Pitch