EKENA MILLWORK
  • Order within 16 hours and 6 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 36"W x 12"H x 1"P (8/12) Pitch Turner Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 36 in. Width x 1 in. Depth x 12 in. Height x 8/12 Pitch