EKENA MILLWORK
  • Order within 13 hours and 15 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 36"W x 9"H x 1"P (6/12) Pitch Bordeaux Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 36 in. Width x 1 in. Depth x 9 in. Height x 6/12 Pitch