EKENA MILLWORK
  • Order within 8 hours and 58 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Description: 36"W x 6"H x 1"P (4/12) Pitch Kendall Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 36 in. Width x 1 in. Depth x 6 in. Height x 4/12 Pitch