Ekena Millwork CM21MABLF 21" OD x 2" P Marseille Ceiling Medallion (fits Canopies up to 7 3/8), Hand-Painted, Jet Black
EKENA MILLWORK
  • Order within 15 hours and 30 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Dimensions: 21 in. Outside Diameter x 2 in. Projection x 7-3/8 in. Canopy
  • Lightweight for quick and easy hassle-free installation
  • Clear deep relief, sharp lines and a truly unique touch
  • Rich intricate hand-painted detail. Can be cut, drilled, glued or screwed with common tools
  • Add value and style inexpensively. Endless creative and design possibilities
Shipping and Returns
Ekena Millwork.
Ekena Millwork CM21MABLF 21" OD x 2" P Marseille Ceiling ...