DS18 NXL-DLRING10 10 Marine LED Acrylic Spacer Ring  Waterproof Digital Light Ring for NXL & CF Series Speakers  Fits Most 10" Marine Speakers  Bluetooth App Control Compatible
DS18
  • Order within 12 hours and 5 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Perfect Fit for 10 Marine Speakers Designed for DS18 NXL and CF series, this 10" LED acrylic ring doubles as a 1/2" spacer for clean, seamless installs. (SPEAKER NOT INCLUDED)
  • Quick & Easy Installation Installs easily between the speaker and mounting surface; additional holes can be drilled for Pro Audio setups. Dimensions: Outside Exterior 10.4" / Inside Interior 9.2"
Shipping and Returns