DS18 NXL-12SUB/BK Hydro 12" Marine Audio Subwoofer 700 Watts Max 350 Watts RMS 4 Ohms Integrated RGB Lights Weatherproof Bass IP65 Marine Grade - 1 Speaker (Renewed)
DS18
  • Order within 8 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • MORE POWER AND DEEPER BASS - With a power handling of up to 700 watts and a larger cone area than its 10" counterpart, the DS18 NXL12SUB delivers deeper, richer bass that will make your music come alive
Shipping and Returns
DS18.
DS18 NXL-12SUB/BK Hydro 12" Marine Audio Subwoofer 700 Wa...