Digipartspower 3-Pin DIN 12V AC/DC Adapter for GCi Technologies AM-121000 Techno Logies AM121000 Sino American A41209 Design:A1024516-1 12VDC 800mA 1000mA DC12V 0.8A - 1A 12.0V Power Supply
DIGIPARTSPOWER
  • Order within 3 hours and 50 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Our products are CE / FCC / RoHS certified, tested by the manufacturer to match and / or exceed the OEM specifications, Digipartspower Made with the Highest Quality / Brand-new Input Voltage Range: AC 100V - 240V
  • 30 Days Money Back Guarantee if you are not satisfied with our products.
Shipping and Returns
Digipartspower.
Digipartspower 3-Pin DIN 12V AC/DC Adapter for GCi Techno...