Diamond Audio POD65F4W 6.5" 150W RMS / 300W Max 2 Way Speaker Tower POD - White (POD65F4W)
DIAMOND AUDIO
  • Order within 19 hours and 6 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Diamond Audio POD65F4W, 6.5" Marine Speaker, white finish for sleek style.
  • Designed for water sports and outdoor entertainment.
  • Features durable water resistance and UV protection for longevity.
  • Perfect for 6.5-inch tower speakers, white color.
  • Easy-to-mount with all required hardware included.
Shipping and Returns
Diamond Audio.
Diamond Audio POD65F4W 6.5" 150W RMS / 300W Max 2 Way Spe...