Desktop Industrial Adapter 160W 48V 3.34A GST160A48-R7B AC-DC SMPS GST160A Switching Power Supply
MEAN WELL
  • Order within 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns
MEAN WELL.
Desktop Industrial Adapter 160W 48V 3.34A GST160A48-R7B A...