Dayton Audio UMII10-22 Ultimax II 10" DVC Subwoofer 2 Ohm Per Coil
DAYTON AUDIO
  • Order within 12 hours and 45 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • With 20 mm xmax, you can expect powerful and deep bass response, taking your audio experience to the next level
  • Equipped with a 4-layer 2-1/2" flat wound voice coil that can handle up to 600 watts RMS
Shipping and Returns
Dayton Audio.
Dayton Audio UMII10-22 Ultimax II 10" DVC Subwoofer 2 Ohm...