D1751P24B9DS321 SERVO 24V 170mm Cooling Fan - 4.6A 111.4W 17050 4-Wire Inverter Cooling Fan
BEAUTYRANKLE
  • Order within 2 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: D1751P24B9DS321
  • Size:17015050mm,Voltage:24V,Power:111.4W
  • Fan model and installation problem, if you dont understand, please email us
  • Made in China, 100% quality
Product Description
Brand: SERVO
Model: D1751P24B9DS321
Voltage: 24V
Power: 111.4W
Current: 4.6A
Speed: 5700RPM
Air volume: 369.8CFM
Noise: 70DB
Size: 170*150*50mm
Shipping and Returns
Beautyrankle.
D1751P24B9DS321 SERVO 24V 170mm Cooling Fan - 4.6A 111.4W...