CZKE 400W Switching Power Supply Light Transformer AC 110V 220V to DC 12V/33A 24V/16.5A Power Supply Source Adapter S-400-12V/24V (Color : S-400-12)
CZKE
  • Order within 8 hours and 54 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input: 110V/220V AC; Output: DC 12V/33A 24V/16.5A max. Output voltage can be adjusted 15%. Three sets of output Channel.
  • It is perfect for all 5V projects, such as WS2811 2801 WS2812B LED Strip Pixel Light, CCTV Camera, Security System etc.
  • Compact small size, efficiency, reliability and stable performance. Indoor use only!
Shipping and Returns
CZKE.
CZKE 400W Switching Power Supply Light Transformer AC 110...