CUI Inc., PDM2-S24-S12-S, 2 W 1:1 Single/Dual Unregulated Output 6 Pin SIP 1500 Vdc Isolation High Temp Range Dc-Dc Converter - 12 Vdc 0.17 A 2 W 21.6~26.4 Vdc (30 Item/s)
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 8 hours and 56 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • No description available for this product.
Shipping and Returns
DirectNine Basics.
CUI Inc., PDM2-S24-S12-S, 2 W 1:1 Single/Dual Unregulated...