COSEL TUHS5F24 AC-DC Power Supply Single Output: 5.28W 24V 0.22A, Enclosed, 83% Eff, 6-DIP Thru H, 1.13" X 0.50" X 0.69", Input: 85-264 VAC, 120-370 VDC
  • Order within 8 hours and 53 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns
COSEL TUHS5F24 AC-DC Power Supply Single Output: 5.28W 24...